Skúšky - a či životné?

Autor: Andrea Hulakova | 17.4.2015 o 16:25 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  241x

 

Pravidlo č.1:" Pamätajte, že v živote prechádzate rôznymi obdobiami. Každý človek musí pretrpieť niekoľko ťažkých zím, aby sa dožil veľkolepého krásneho leta. Nikdy však nezabudnite, že žiadna zima netrvá večne. 

Pravidlo č.2: Pripojte sa ku Klubu nádeje. Veľké, krásne a zdanlivo nedosiahnuteľné ciele slúžia ako skvelý povzbudzujúci prostriedok, keď budeme prežívať ťažkosti. "Urči svoju polohu ku hviezde a dokážeš preplávať každou búrkou." L.da Vinci. 

Keď sa budete snažiť o veľké a vznešené ciele, ktoré oslovujú to najlepšie vo vás, vaše úsilie vás prenesie cez ťažké časy, ktoré budete prežívať na ceste hľadajúceho. 

Pravidlo č.3: Nikdy nezabudnite, že najväčšie utrpenie najviac prispieva k nášmu rastu. Prežívané utrpenie nás zraňuje, ale súčasne aj lieči. Keď džbán s vodou praskne, jeho obsah sa začne vylievať do okolia. Keď vás život vystaví jednej zo svojich skúšok, nezabudnite, že je to preto, aby vám pomohol otvoriť sa, aby do sveta okolo vás mohli prúdiť láska, sila a možnosti, ktoré sa v tebe skrývajú. Ako zlomená kosť aj my sa staneme silnejšími v mieste zlomu.R.Sharma

ŽIVOT JE KRÁSNY

PORUŠUJTE PRAVIDLÁ.

RÝCHLO ODPÚŠŤAJTE,

POMALY SA BOZKÁVAJTE,  

SKUTOČNE MILUJTE, nekontrolovateľne sa smejte. A nikdy neľutujte nič, čo vám vykúzlilo úsmev! 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?